HORIZON FORMWORK CO., LTD.

Profesjonalny producent systemów szalunkowych i rusztowań

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Aktualności

Hebei przewiduje nową rundę ciężkiego zanieczyszczenia powietrza

Orzecznictwo
dobra jakość Systemy szalunków ściennych na sprzedaż
dobra jakość Systemy szalunków ściennych na sprzedaż
Opinie klientów
Czas dostawy jest szybki i bardzo ważny: produkty zawsze wysyłane odpowiadają zamówieniu. Ufam im, ponieważ nigdy nie byłem z nimi rozczarowany.

—— Laura

Ta wzajemna współpraca trwa około 4 lat i musi przyznać, że świadczona przez nią usługa jest powyżej oczekiwań. Nasza współpraca potrwa wiele lat.

—— Kresimir Brebric

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Hebei przewiduje nową rundę ciężkiego zanieczyszczenia powietrza

Hebei przewiduje nową rundę ciężkiego zanieczyszczenia powietrza
Wg Zhang Yu w Shijiazhuang | chinadaily.com.cn | Zaktualizowano: 2018-11-21 13:38

Prowincja Hebei w północnych Chinach odnotuje umiarkowane do dużego zanieczyszczenia powietrza od soboty do wtorku z powodu niesprzyjających warunków pogodowych, które rozproszą zanieczyszczenia, prognozę satelitarną prowincji w środę rano.

Pod wpływem niesprzyjającego przepływu powietrza, wysokiej wilgotności i inwersji temperatury, zanieczyszczenie powietrza utrzyma się przez około cztery dni we wschodniej i centralnej części południowej prowincji, powiedział Hebei Air Pollution Prevention and Control Office.

Prowincja wyda alarm pomarańczowy - drugi najwyższy poziom w systemie czteropoziomowym - o dużym zanieczyszczeniu powietrza o godzinie 18:00 w czwartek i rozpocznie odpowiednio akcje ratownicze drugiego poziomu.

Po raz czwarty prowincja wydała ostrzeżenia o silnym zanieczyszczeniu powietrza od października tego roku.

Ta runda smogu ma trafić do 11 miast w prowincji, w tym do prowincjonalnej stolicy Shijiazhuang, Baoding, Hengshui, Tangshan i Nowego Obszaru Xiongan.

Smog zmniejszy się stopniowo 27 listopada, kiedy pojawi się chłodny front z lepszymi warunkami pogodowymi, aby rozproszyć zanieczyszczenia.

Pomarańczowy alarm oznacza, że ​​średnia dzienna AQI (wskaźnik jakości powietrza) ma przekroczyć 200 dni przez trzy kolejne dni lub dłużej.

Po wydaniu pomarańczowego ostrzeżenia zakłady przemysłowe w prowincji są zamknięte lub ich działalność jest ograniczona w celu ograniczenia zanieczyszczeń powietrza.

Pub Czas : 2018-11-27 16:20:15 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
HORIZON FORMWORK CO., LTD.

Osoba kontaktowa: Mr. H. Chang

Tel: 86-319-3188757

Faks: 86-319-3156299

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)