HORIZON FORMWORK CO., LTD.

Profesjonalny producent systemów szalunkowych i rusztowań

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Aktualności

Podróż Xi G20 w celu dalszego wzmocnienia otwartej gospodarki

Orzecznictwo
dobra jakość Systemy szalunków ściennych na sprzedaż
dobra jakość Systemy szalunków ściennych na sprzedaż
Opinie klientów
Czas dostawy jest szybki i bardzo ważny: produkty zawsze wysyłane odpowiadają zamówieniu. Ufam im, ponieważ nigdy nie byłem z nimi rozczarowany.

—— Laura

Ta wzajemna współpraca trwa około 4 lat i musi przyznać, że świadczona przez nią usługa jest powyżej oczekiwań. Nasza współpraca potrwa wiele lat.

—— Kresimir Brebric

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Podróż Xi G20 w celu dalszego wzmocnienia otwartej gospodarki

Podróż Xi G20 w celu dalszego wzmocnienia otwartej gospodarki
Przez CAO DESHENG | China Daily | Zaktualizowano: 2019-06-24 01:34

Spotkanie przywódców chińsko-amerykańskich na marginesie zgromadzeń w Japonii miało złagodzić napięcia

Zbliżająca się wizyta prezydenta Xi Jinpinga w Japonii na szczycie G20 wzmocni międzynarodowy konsensus w sprawie podtrzymywania multilateralizmu i otwartej gospodarki w obliczu rosnącego protekcjonizmu, który wyłania się z globalnej gospodarki, zauważyli obserwatorzy.

Powiedzieli, że zbliżające się spotkanie Xi z prezydentem USA Donaldem Trumpem na marginesie szczytu może również doprowadzić do deeskalacji dwustronnych napięć handlowych między dwiema największymi gospodarkami świata.

Xi będzie w Japonii od czwartku do soboty, aby wziąć udział w 14. szczycie G20 w Osace na zaproszenie japońskiego premiera Shinzo Abe, powiedział w niedzielę rzecznik MSZ Lu Kang.

Oczekuje się, że Chiny wykorzystają spotkanie wielostronne, aby powtórzyć swoje zaangażowanie na rzecz współpracy międzynarodowej, przeciwstawić się protekcjonizmowi i zachować stabilność istniejącego międzynarodowego porządku gospodarczego - powiedział Zhou Fangyin, starszy badacz stosunków międzynarodowych w Instytucie Strategii Międzynarodowych w Guangdong.

Światowi liderzy z gospodarek, które reprezentują ponad 80 procent światowego PKB, spotkają się w Osace jeszcze w tym tygodniu, aby omówić takie kwestie, jak gospodarka światowa, handel i inwestycje, innowacje, środowisko, energia i zatrudnienie.

Szczyt nadchodzi w obliczu rosnących obaw, że tarcia handlowe między Chinami a USA zagrażają światowemu wzrostowi gospodarczemu.

„Chiny dążą do rozszerzenia partnerstw gospodarczych i handlowych poprzez wielostronne platformy handlowe lub regionalne mechanizmy współpracy gospodarczej, które w pewnym stopniu przyczyniają się do zwiększenia zaufania do społeczności międzynarodowej”, powiedział Zhou.

Szczyt przywódców G20, ustanowiony w odpowiedzi na globalny kryzys finansowy w 2008 r., Musi wysłać wyraźny komunikat sprzeciwiający się protekcjonizmowi i podtrzymujący otwartą gospodarkę, aby rozwiać rosnące niepewności i zagrożenia w gospodarce światowej, dodał.

Guillermo Santa Cruz, dyrektor Chińskiego Monitora Inwestycyjnego Argentyńsko-Chińskiej Izby Handlowej, napisał w artykule opublikowanym w Raporcie Polityki Zapowiedzi Szczytu G20 w Osace, że „jesteśmy w punkcie, w którym musimy wzmocnić przesłanie otwartości , integracja i uczciwa konkurencja, która doprowadzi nas do wspólnego dobrobytu ”.

Budowanie otwartej globalnej gospodarki z silnymi instytucjami wielostronnymi leży w najlepszym interesie wszystkich, zwłaszcza w krajach słabiej rozwiniętych i rozwijających się.

Xi i Trump zgodzili się podczas rozmowy telefonicznej w zeszłym tygodniu na spotkanie w Japonii. Ich nadchodzące spotkanie wzbudziło nadzieję, że oba kraje zmniejszą różnice. Wieści te sprawiły, że globalne nastroje na giełdach wzrosły, chociaż eksperci twierdzą, że nadal potrzebne są konkretne wysiłki, aby osiągnąć porozumienie.

Chen Hongbin, pracownik naukowy Instytutu Studiów Międzynarodowych w Szanghaju, powiedział, że spotkanie Xi-Trump będzie niewątpliwie w centrum uwagi podczas szczytu G20.

Chen powiedział, że długotrwałe tarcia handlowe doprowadziły do ​​zagrożenia dla chińskiej gospodarki, a negatywny wpływ wyłania się także z amerykańskiej gospodarki.

Międzynarodowy Fundusz Walutowy ostrzegł na początku tego miesiąca, że ​​taryfy amerykańsko-chińskie, które zostały wdrożone lub zaproponowane, mogą obniżyć globalną produkcję gospodarczą o 0,5 proc.

Spotkanie Xi-Trump pomoże złagodzić napięcia między Pekinem a Waszyngtonem w sporach handlowych, powiedział Zhou. „Nie można oczekiwać, że spotkanie rozwiąże problem handlowy, ale doda impetu rozmowom handlowym” - dodał.

Stephen Roach, członek wydziału Uniwersytetu Yale i były przewodniczący Morgan Stanley Asia, powiedział w Raporcie Polityki Zapowiedzi Szczytu Osaka G20, że rozdzielczość jest możliwa, ale w obecnym klimacie nie będzie łatwo.

„Dwupartyjne poparcie polityczne Ameryki dla walki z Chinami jest szczególnie problematyczne w grożeniu przekształceniem wojny handlowej w przewlekłą i destrukcyjną zimną wojnę gospodarczą”, powiedział Roach. „Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, delikatny świat rozpaczliwie potrzebuje woli politycznej i mądrości”.

Pub Czas : 2019-06-24 11:47:29 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
HORIZON FORMWORK CO., LTD.

Osoba kontaktowa: Mr. H. Chang

Tel: 86-319-3188757

Faks: 86-319-3156299

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)